O nas

mTree Medical Solutions sp. z o.o. została założona w marcu 2016 roku przez osoby od lat związane z medycyną oraz działalnością badawczo-rozwojową, z bardzo dobrą znajomością międzynarodowego rynku nowoczesnych technologii medycznych. Podstawą do rozpoczęcia działalności firmy było zbudowanie silnego i zmotywowanego zespołu osób, które dzięki wiedzy i doświadczeniu jej założycieli mogą efektywnie poszukiwać nowych technologii na rynkach światowych i wprowadzać je do codziennej praktyki klinicznej, dając tym samym wsparcie personelowi medycznemu w wykonywanych procedurach oraz zapewniając jednocześnie pacjentom dostęp do bezpiecznych i skutecznych metod leczenia.

Główne obszary medycyny, w których posiadamy największe doświadczenie i koncentrujemy swoje działania to:

Kardiologia interwencyjna

Kardiochirurgia

Chirurgia naczyniowa

Radiologia interwencyjna

Więcej o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się w wyszukiwaniem innowacyjnych i specjalistycznych technologii medycznych, które dystrybuujemy następnie na rynku polskim.

Podstawą działania Firmy jest koncentracja na produktach o wysokiej jakości oraz o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie działania. Zależy nam na dostarczaniu dla pacjentów najnowocześniejszych wyrobów medycznych i metod leczenia stosowanych w najlepszych ośrodkach medycznych na świecie.

Najważniejszą zasadą umożliwiającą sprawne działanie Firmy jest budowanie odpowiedzialnych i trwałych relacji zarówno z dostawcami jak i odbiorcami oferowanego sprzętu.

 

Nieprzerwanie poszukujemy nowych produktów oraz możliwości rozwoju. W tym celu uważnie śledzimy rynek medyczny, publikacje w renomowanych i recenzowanych czasopismach medycznych, jak również staramy się uczestniczyć w konferencjach naukowych.

Mocną stroną firmy jest również zmotywowany zespół profesjonalistów, którzy stale podnoszą swoje umiejętności, aby wspomagać proces implementacji technologii do codziennej praktyki klinicznej.

Zachęcamy do poznania szczegółowej oferty Firmy oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Nasi partnerzy

Pomoc lekarzom to nasza misja

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia oferty dopasowanej do twoich potrzeb

Dane firmy:

mTree Medical Solutions Sp. z o.o.

Tychy, ul. Harcerska 60

NIP: 6462941906

REGON: 364059267

Dane kontaktowe:

+48 609 109 631

info@mtreemedical.com

Katowice, ul. Gawronów 22 (III piętro)